Kontakta oss

Kontakta oss

Vill du ha kontakt med föreningen skickar du lättast ett mail till info@tjornmoderaterna.se eller fyll i formuläret längst ner på sidan.

Vill du ha direktkontakt med någon speciell person finns kontaktuppgifter nedan.

Martin Tellblom
Ordförande
martin.tellblom@tjornmoderaterna.se
0727 – 133 903
  Filip Gollungberg
Vice Ordförande
Gruppledare
Webansvarig
filip.gollungberg@tjornmoderaterna.se
0766 – 341 856
  Marianne Möller
Ledamot
MQ-Ansvarig
Kassör
marianne.moller@tjornmoderaterna.se
Susanne Landgren
Ledamot
MQ-Ansvarig
susanne.landgren@tjornmoderaterna.se
Lars Carlsson
Ledamot
lars.carlsson@tjornmoderaterna.se
Bengt-Arne Andersson
Ersättare
bengt-arne.andersson@tjornmoderaterna.se
Maria Tellblom
Ersättare
maria.tellblom@tjornmoderaterna.se
Axel Måneskiöld
MUF Representant
axel.maneskiold@tjornmoderaterna.se